User
Password

HELP ME,PLEASE


renova | 27.10.2009. - 16:46:37 | Views: 1593

Laba diena, kreipiuosi į visus homoseksualus, kurie galėtų padėti. Aš buvau atrinkta į nacionalinės socialiai atsakingų jaunųjų publicistų ugdymo programą, kurioje turėsiu rašyti straipsnį apie homoseksualus ir norėčiau su jumis pasikalbėti. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie Lietuvos požiūrį į homoseksualus. Tie, kurie gali padėti rašykit man į snekutetu@gmail.com iš karto dėkoju.
Replies (1)
deividux | 24.11.2009. - 15:45:22

Įdomiai čia rašote : "Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie Lietuvos požiūrį į homoseksualus." O kokia ta nuomonė gali čia būti? Gal geriau įsiklausykite į hetero nuomonę, kurie atvirai grasina susidorojimu. Visi mes esame žmonės, norintys laimingai gyventi, trokštantys mylėti ir būti mylimi. Visiems užteks vietos po saule... Nelaimingi ne mes, homoseksualus žmonės, o tie homofobai, kurie panašūs (bent man) į dvasios ligonius, ištiktus isterijos priepuolio. Aš visada maniau ir manau, kad protingas ir mąstantis žmogus, visada supras ko siekia seksualinės mažumos ( mūsų siekiai paprasčiausios žmogaus teisės, kurias turi hetero ir nieko daugiau), o dvasios ligoniams visada vaidensis haliucinacijos... Deja, matau, kad Lietuva tampa daugiau panaši į dvasios suluošintų žmonių palatą... Jei jau musulmoniškose šalyse galima neslėpti savo orientacijos, jei ten žmonės gana tolerantiškai žiūri į seksualines mažumas ir vertina žmogų pagal jo darbą, protą, o ne pagal tai ką jis myli ir veikia su mylimu žmogumi, tai Lietuva tarsi viduramžių citadelė, tarsi reliktų rezervatas... Skaudu taip kalbėti apie savo gimtą mylimą šalį. Tačiau tokia mūsų realybė: žengiame ne pirmyn, o atbuli į praeitį...
© Gaynet.lt. Visos teisės saugomos.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.