User
Password

Ginklai!


marsha | 27.08.2009. - 18:38:48 | Views: 4328

Ar turite ginkla?

Neseniai stebejau tokia situacija :policijoje.Elegantishka moterys ish merso ishsitrauke didele tashe.Priiena prie jos vyras: leiskite jums padeti?Jinai :Taip! Prashom! Vyras : turta atiduodate valstybey?tashe labai sunki! Ji shypsosi: atejau registruoti ginkla. Vyras net koja ishsisuko! o kiek ten jo?:Daug!
Replies (24)
12
bartonella | 28.08.2009. - 11:49:00

Mes turime ... Vis delto atejo neramus laikai. Pirkome ginkla saviginai, kad butu ramiau iskylauti palapinese ar atostogauti vienkemyje. Nesinorejo isigyti 9 mm kalibro ginklo, kad tik mirtinai nesuzeisti. Saviginai mums uztenka 6 mm ginklas: ir ispejamasis garsas geras, ir lengvai suzeisti uzpuolika galima ...
mariuxxxas | 01.09.2009. - 13:28:51

noreciau papriestarauti bartonellai, 6mm flobertas nera ginklas, tai sportinis pistoletas skirtas saudyti i popierinius taikinius, juo uzpuoliko nesustabdysi (nebent i aki pataikytum) tik dar labiau isiutinsi. ginklas saviginai turi arba suluosinti uzpuolika taip kad jis tau nebekeltu gresmes arba ji nuzudyti. vietoj floberto siulyciau isigyti gerai dresuota vokieciu avigani, tikrai jausies daug saugiau.
ooo | 01.09.2009. - 19:52:49




Ne ir nereikia.Ir neduok Dieve.As zmogus impulsyvus - ner ginklo -visi shalia gyvi, kaip tik atsirastu - galiu pritaikyt!

Kazkaip chia ejau vakare namo,tamsu ir baisoka.O ish paskos vyras ejo.Beveik susiligino su manim,ir tik ciupo uz rankos,o pas mane dujinis balionelis,ishsitraukiau ir vos nepapurshkiau,o pasirodo pazystamas o jeigu pas mane TT kisheneje butu tai baisu pagalvoti.






kriste | 11.09.2009. - 21:44:42

Yra tokia fignia ,tipo ,,smugis’’ ir dujinie pushhhhke.Bet su savim ash viasada neshioju sudedamaji peiliuka.
o ash myliu peilius,patinka i juos ziuret ir rankuose laikyt


marsha | 11.09.2009. - 23:05:36

O po pagalve pas tave netycia peilio nera?
kriste | 15.09.2009. - 21:07:48

gal nepradedam,tegu tai lieka su manimi
marsha | 19.09.2009. - 21:37:11

Nju gerai tu tik nesusizeisk      
reception | 21.09.2009. - 15:21:27

Turet ginkla neuztenka, klausimas ar sugebesi ji panaudot ,kai tikrai to reikes.Nes pamojot ginklu priesh nosi kiekvienas gali, o ishaut?
marsha | 22.09.2009. - 13:45:21

Na joa jei banko nesiruoshi apiplesht ,tai kam tas ginklas ir reikalingas?:))))Ne bent ka nors nori uzpult arba pagasdint:D
hmzz savyginai gal ir gerai, bet kad manes niekas nepuola.Ir kodel mane kazkas turetu pulti?mano milijonai banke guli:DDDDD   

kriste | 22.09.2009. - 19:21:57

,,Esi jauna, girta, esi lovoje, turi peiliu. š... gaunasi’’
666 | 26.09.2009. - 20:03:23

O jus ka patys negalit apsigint ,kad jums reikia ginklo???
kung- fu nemokat????????
mirai | 29.09.2009. - 14:51:19

ne visi gi moka, dėl to griebiasi ginklo.    
detektyve | 28.08.2010. - 20:43:18

turiu ir ginkla ir peiliu kiek tik sirdis geidzia. Bet nesvarbu, ar vakare einu namo apsiginklavus ar ne vistiek sirdele stipriau pradeda plakti isgirdus kazkokius girtu vyruku balsus    
wicca | 31.08.2010. - 20:12:20

Ginklu atzvilgiu esu skeptiskai nusiteikusi... netinkamose rankose jis gali pridaryt daug zalos.
Hmmm, gal panaudot priklijuojamus nagus? arba nesiotis kiausiniu rankinuke, ir gynyba ir nauda uzpuolikui, visi "happy"      o siaip platformas keist i aukstakulnius   ir isvis nakti nevaikstinet atokiose vietose su buteliu rankose   
detektyve | 31.08.2010. - 20:57:09

o tu zinok kartais ir platformos padeda, jei tik pakankamai storos ir metalo prikistos    truputi nesupratau, kokia nauda uzpuolikui is kiausiniu? Negi jis juos valgys?    
wicca | 01.09.2010. - 10:01:09

Na kiausiniai prisides prie jo odos grozio puoselejimo          o siaip, jei jis labai alkanas, tai ir paskanaus,juk kazkokiu geru savybiu zalias kiausinis turi   
O tokios platformis turetu buti labai sunkios, hmmm... kad tik sugebet koja nuo zemes atkelt   
detektyve | 01.09.2010. - 12:20:46

per gerai cia uzpuolikui butu, nereik jiems to gero, geriau nesiotis asariniu duju balioneli, bent pamoka gera gaus    o del batuku, tai po menesiuko treniruociu Ir begiot su jais vieni juokai, ka jau kalbet apie begiojima isvis be batu    
wicca | 01.09.2010. - 19:53:53

Man rodos kol as ta balioneli issitrauksiu, dar kol sumastysiu papurksti,nusitaikyti, as greiciau ta uzpuolika nagais, dantim, kojom, bet "apglamzysiu"   hmmm, o gal einant i atokia vieta atsipust, vienumoje, nestis ir uzrasa "atsargiai ZIV" ar kazka panasaus   Detektyve, turi minciu?      
Man atrodo tokios "platformines" treniruotes gal ir i nauda, pora kg tikrai atsikratyciau, tik, kad venos savo vietoj liktu   
detektyve | 01.09.2010. - 20:02:20

turiu viena ideja, pasisamdyk asmens sargybine kuri uz tave ir pasibraizytu ir balioneli panaudotu. Tada galesi but rami, kad visi nagai liks savo vietose, o ir lenteliu nereiks    na is praktikos galiu pasakyt, kad venos lieka vietose, arterijos taip pat       
wicca | 01.09.2010. - 22:48:11

oj ne, as mergina taupi, tad vienisausiu saugiuose namuose, o i atokias vietas tik su patikima kompanija   Hmmm, nagus siaip ar taip reik karts nuo karto patrumpinti, saviginai uzteks   
12
© Gaynet.lt. All Rights Reserved.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.