User
Password

Manieringi vyrai


elnias777 | 19.10.2022. - 10:21:22 | Views: 580

Nesuprantu, kam patinka vyrai, kurie elgiasi kaip moterys. Na, jei patinka moterys, tai ir miegok su moterimis. O jei traukia vyrai, tai manu turi traukti vyriški vyrai.
Replies (19)
tambien | 19.10.2022. - 13:03:39

Ir kokia tokios "diskusijos" prasmė? Kaip žinia, dėl skonio nesiginčyjama. Jei tau nepatinka manieringi vyrai, tiesiog eini pro šalį, o diskutuoti čia apie ką?
simora | 19.10.2022. - 13:09:06

kvaila diskusijos tema, imho... čia tas pati logika, kad jei sakyti "jei norisi valgyti, tai ir valgyk duoną su lašiniais, kas čia do nesąmonę, norėti kepto kiaušinio su garnyru. ponų išmyslas, ne kitaip" arba dar geresnis argumentas yra ta tema, kad "dievas ir gamta sukūrė vyrą ir moterį, jei jau nori pistis, tai ir daryk tai su moterimi". tikrai niekam nesiūlau su manimi miegoti, tačiau diskusijos tema kažkaip kvepia manymu, jog vieni yra teisingesni, o kiti tai kažkokie keistuoliai, jei nepavartotį dar kokio skambesnio žodelio... kiekvienas daro tai, prie ko jį traukia ar jam norisi, o ne tai, ko iš jo nori kiti bendruomenės nariai. aš va asmeniškai tikrai nejaučiu potraukio prie gražaus, vyriško vyro, bet čia jau mano bėdos, manau taip kad siūlydami temas pagalvokim, ar tikrai jomis nebandote pastatyti savęs į teisingesnių rolę, nes kaip sakoma, pasaulis margas...
jurisa222 | 19.10.2022. - 14:38:25

Simora tai ko apsimeti moterim jei taves netraukia vyriski vyrai.o tie maneringi tai visi pasyvus, ka tau veikti su jais.as turejau drauga nors jis buvo pasyvus, bet jo intelektualumas, jo laikysena, issiauklejimas buvo auksciau net uz mano.ir ji sutikus gatvej niekada net nepagalvotum.bet pazystu poru kur tikrai vienas is ju yra su manierom.Simora tai nesuprantau tau patinka vyrai kurie vaiksto kraipydami subines ir kazkaip pirstais ten mosikuoja, ka jau ka bet galvojau kad tau patinka vyriski vyrai, nusivyliau...
simora | 19.10.2022. - 14:52:56

Jurisa, svarbiausia yra baltąsias eiles kurpiančiu ir jas čia pat prostitutėms bare jas skaitančiu poetu neapsimetinėti Čia toks personažas iš Šveiko nuotykių buvo, iš kurio matyt įkvėpimo kartais pasisemi   Ir nepyk, žinoma, tačiau mano potraukiai ir pomėgiai yra mano potraukiai ir pomėgiai, kurių viešai aptarinėti ir jais girtis nelabai ir tenoriu, nebent po kokių 10 metelių prie savo vardo imsiu dėti prierašą "prof.CD"... Ir nenusivilk, juk vistiek nesi aktyvus, tad nesuprantu, kam dėl manęs nusivilinėti reikia, nebent sugrioviau kokias nors fantazijas apie karšto vasaros vėjo pustomas kopas...
cikispukis1313 | 19.10.2022. - 14:59:12

Šaunu, Simora, respect 🙂
jurisa222 | 19.10.2022. - 15:35:58

Gerb Simora deja as esu aktyvus, ir jokiomis prostitumes as nesinaudoju.bet kad cd nenori vyrisu vyru tai as apakes.tada rasyk cikiui, ji p..a net 24 metu vaikai.apie ka kalbi nesuprantu...
simora | 19.10.2022. - 15:52:16

Gerb. Jurisa, prieš stebėdamasis pasidomėk apie crossdressinimo reiškinį, apie tai apskritai. Su didele nuostaba turėtum sužinoti, jog tai, jog vaikinas ar vyras persirengia, tai dar nereiškia, jog jis nori turėti seksualinių santykių su kitu vyru, kad ir koks vyriškas jis bebūtų. Patikėk, persirengimas ne visad reiškia norą atsistoti šuniuko poza. Apie tai, jog nesate aktyvus, sprendžiu iš to, jog viešai gyrėtės, jog TEN pas jus yra ištampyta. Be to, ne sykį kartojote mintį, kad "jokios naudos iš pasyvukų". Kokia nauda iš pasyvukų aktyvui, visi supranta, o kad jos nėra kitam pasyvui, tą irgi suprantame visi. Iš to ir susidaryta nuomonė apie tamstos aktyvumą, o teisingiau apie pasyvumą. Patikėkite, tame aš tikrai nematau nieko blogo, ir gėdytis to nereikia.
Apie tai, jog naudojatės prostitutėmis, aš neteigiau. Tiesiog potraukis kurpti eiles ir skaityti jas auditorijai, kuri ko gero kikena nuo to į kumštį, man gyvai priminė mano minėtąjį, J.Hašeko aprašytą personažą, poetą. Be to, naudotis prostitutėmis irgi nėra labai smerktinas dalykas.
Manau, kad kiekvieno polinkiai ir potraukiai yra jo asmeninis dalykas, kad ir kaip keistai jie galėtų pasirodyti kitiems aplinkiniams, imho.
jurisa222 | 19.10.2022. - 16:33:04

NA SIMORA JEI APIE TAI KAD AS NE AKTYVUS, TAI TEISINGA, TAIP AS GYVENAU SU PACIU GRAZIAUSIU IR IR INTELINTESKIAUSIU VYRU VISOJ LIETUVOJ, TAOIAP AS IRGI JAM ATSIDUODAVAU BET TAI BUVO VYRAS IS FANTATISKO PASAULIO.BET KAI MANE PISO DVYLIKA METU DU KARTUS PER MENESI, TAI TU GALVOJI PAS MANE NEISTAMPYTA, TRIUSIKUS TURIU KEUIST KAS TRIS DIENAS, NES VIS PIRS PIRS PIRS IR NAMUOSE ZIURIU JAU RUDI DRYZIAI.DABAR TAIP NIEKAM NEATSIDUODU, JEI SURANDU BENDRAAMZI TIK AS.PARASIAI DIDZIOSIOM RAIDE NES NEZIUREJAU I EKRANA, VA TAIP
elnias777 | 19.10.2022. - 17:33:37

O kokia nauda iš to persirenginėjimo? Na, jei man reikia moters, kabinu moterį, nurengiu, ir noriu moters kūną, o ne bybį su kiaušiais.
simora | 19.10.2022. - 17:38:43

elnias, sprendžiant iš anketos, tu ir taip turi bybį su kiaušais, kai tau to norisi... nors ir pats jį ko gero turi... tada net kito vyro nereikia... CD kabina, ne todėl, kad nori moters, jei to nesupranti
dievas | 19.10.2022. - 17:43:18

bl koks nevala, triusikus tuos pacius tris dienas drengia, kur bl zmogaus higiena, kas toki dar isvis gali prisileisti, nebent toks pat prasmirdes nevala...  
elnias777 | 19.10.2022. - 17:57:24

Simora, tikrai nesuprantu, nieko asmeniško.
elnias777 | 19.10.2022. - 17:58:49

Turiu ir bybį ir kiaušius, bet aš nesirengiu moterimi, nekraipau šiknos, ir nekalbu kaip neaišku kas.
jurisa222 | 19.10.2022. - 19:17:07

elnias pasiurek kiekviena karta kai tave isp, sa, pamatysi triusikuos vien sh... us dryzius, ir tu nekeiti triusiku... tada esi lochas kas su tavim ir nori net nezinau...
simora | 19.10.2022. - 20:16:53

manau, kad jurisa dievą su elniu sumaišė. kaip sakoma, ir tarp elnių dievų pasitaiko...
elnias, išties, nieko asmeniško, tiesiog diskusijos tema gan toksiška, visi turi savo ritualus - vieniems patinka tvirti raumeningi vyrukai, kitiems patinka moteriškas manieriškumas, po kuriuo kelnaitėse kažkas slepiasi... ko gero pasikartosiu, kiekvienam savo, tačiau dėl to tikrai nereikia manyti kad vieni kažkuo geresni už kitus, nes jie yra trū. peace, skant.
cikispukis1313 | 19.10.2022. - 20:30:58

Kiekvienam savo... Blemba, jei nėra tarp mūsų supratimo ir tolerancijos, tai ko norėti iš " ne mūsiškių"... Man koktu skaityti visokias jurisas... prapiso gyvenimą, supranta, kad šudi ai nugyveno, bet zyzia kaip rudeninė musė, matyt iš paskutiniųjų... Man nesvarbu baltas- juodas, gay, bi, straight..CD ar TRANS... Pagarba Žmogui - visų pirma!!!
jurisa222 | 19.10.2022. - 21:44:31

ciki teisingai as nugyvenau sudinai gyvenima visa laik kisau ten kur normalus vyras nekistu, todel ir kalbu ne apie sudina sexsa o apie meile tarp dvieju zmoniu, va meilej nesvarbu ar du vyrai ar dvi moterys ar moteris ir vyras.bet kai norima tik pasipist ir nera jokiu jausmu tai ir yra tas sudas, tu Simora priimat as ne...
trakitra | 20.10.2022. - 09:50:38

Joks analinis seksas neissaukia jokiu istampymu ir nelaikymu. Jei aiskini tokias nesamones esi nepatyres ir nezinai zmogaus anotomijos 😆
jurisa222 | 20.10.2022. - 12:05:19

o tai kam kaiscius nesioja, ir tik vaiksto pirs pirst pirst.o kaip neistam po paziurek video dar ir kaip istampo net ranka gali sukist.ka cia sneki nesamones.
© Gaynet.lt. Visos teisės saugomos.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.