User
Password

Nuotykis vyrų Pleže 😁 / 20


rokys28 | 26.03.2022. - 13:29:49 | Views: 9081

Labas manau yra buvusių vasara ir ne vienas vyrų pleže gal kas papasakos koki gera netikėta turėta nuotykį??? Nesu buves tai norėtus užklyst nelabai žinai kaip jaustis ir kaip žinot kad nori su tavim kažkas Ačiū!
Replies (50)
123
jurisa222 | 23.09.2022. - 16:11:03

nudistu pliazuos tik vyksta tarp moters ir vyro, o i tokius kaip cikis ziuri itartinai, ko vienas vyras slampineja nudistu pliaze, gal apvokti nori.tie vyrai kurie vieni slampineja nudistu pliaze yra nupezeliai...
cikispukis1313 | 23.09.2022. - 16:18:28

Jurisa222: nei buvai, nei žinai. Kitaip nesąmonių nerašytum.  Dėl tokių netikelių vyrų pliažuose maža vyrukų- senos lervos lipa ant galvų, tai daugelis, kas mėgsta nuogineti, renkasi nudistų pliažus.
ntezzi69 | 18.02.2023. - 21:12:54

Man tai keista pasirodė palangoje vyrų pliaže, atsiguliau ramiai tiesiog pasideginti, girdžiu kažkas krebžda, atsisuku 55-60 metų senis tampo prieš akis, bb beveik pasistojęs, pamatė, kad nekreipiu dėmesio nuėjo. Toliau guliu ateina vienas pabendrauti prašo, bb jau pasiruošęs, sakau gal galiu pasideginti tiesiog??? Tai tokie ir nuotykiai...
benas | 19.02.2023. - 12:50:45

Kulturingi zmones, nori bendrauti ko stebiesi
alyvuzydejimas | 20.05.2023. - 14:02:20

Vis einu einu ir nenueinu.
marenas | 30.05.2023. - 21:08:27

Kad ir nuėjęs ne kažką rastum, ne stebuklai- metų metais tie patys veidai...
alyvuzydejimas | 30.05.2023. - 23:28:43

Reiškia, nuojauta neklysta. Norėčiau tiesiog apsikabinti ir stebėti saulėlydį.
realons | 17.06.2023. - 20:55:59

Aš tai norėčiau bent bj gauti žiūrint i ta saulėlydi.
jurisa222 | 18.06.2023. - 12:39:29

na dabar vyru pliaze geras oras daug subiniu slampineja ratais, ne jau jus jaunimas norit kad jus pakabintu seni pi... tai.ieskokit savo amziaus o ne senu sukriosusiu.
benas | 18.06.2023. - 18:03:47

Geri nuotykiai, jaunimas vyresni
jonis1 | 30.06.2023. - 06:13:46

Nieko neradau smiltynės nuo ryto iki 14val.
cikispukis1313 | 04.07.2023. - 03:48:54

Mėgstu saulėlydžius prie jūros... nuo kopų dvekia šiluma...
cikispukis1313 | 04.07.2023. - 03:51:49

... mėgstu ir fun pliažo kopose ar už jų... Cruising mane veža... 🙂, dar įdomiau prisijungti prie jau sexsuojanciu... 🙂
jurisa222 | 04.07.2023. - 07:42:33

su cikiusutinku ir as megstu saulelydzius ziuret nuo kopu nuogas, kai paskutiniai saules spinduliai virpina siela, o vejelis gaivina ikaitusi kuna, cia su cikiu sutinku.o veksmas daugiausia vyksta ryte kai vyrai tipo nuo zmonu iseina pabegioti ir atbega i pliaza kad ka niors gautu ar duotu, daugiausia duoda.arba vakare besileidziant saulej vyksta daug veiksmo ir gali sau atsiputes ziureti, o gal kaip cikis ir dalyvauti...
domis | 21.08.2023. - 16:37:01

Labuka, atradau sia tema galvoju pasidalinsiu  ne kaip ir kiekvienais metais vaziuojam su zmona i palanga. Ji i pleza as uz paspirtuko ir vaziuot Palanga - sventoji dviraciu taku. Zmoniu daug kaip visada, vaziuoju ir daug mas pusiaukelej iskaba Vyru plezias. Apie ji buvau girdejas, bet sakau reikia imti ir aplankyti .. na susilankstau paspirtuka ir i kopas. Siaip fainai eini jausmas toks savas, grazus vyrai, tai matosi ir pasportave tai su pilvukais, bet man patinka stambesni ir vyresni, tai as turejau kur aki paganyt. Na susirandu sau vieta biski kad maziau saulute imtu ir issitiesiu dekuti ir prisedu ramiai. Siaip esu biski drovuolis ir su pilvuku, tad pilnai tikrai neissirengiu. Pagulejau gera valandele, na uzklyde tikrai keli ziurovai buvo, persimetem keliais zodziais bet ne mano skonio atrodo vyrukai ir siaip kazkaip nepasirode idomu . Bet, vienas bet.. kazkaip ejo JIS .. tiesiog na gal 50 metu, gal tai tu ) Priejo paklause ar nereik nuo saules kremo, as toks nepasimetes sakau, Taip reikia, bet jei tik itrinsi  Na o ka galvojau paflirtuosiu, prisedo salia, pasiime kremuko, na jis buvo matosi su gera patirtimi  Tai pradejo nuo peciu, per nugara perejo prie pilvuko .. man jau viskas ’’zirgelis’’ i kovine padeti .. Jis kaip mat pastebejo tai, tad sako ar galeciau paziureti ka ten slepi. As aisku nedrasiai atsakiau kad taip . Istraukes slapcia pradejo trinti pirstais, tada visu delnu ir galiausiai nepastebejau, kaip visas mano daikciukas atsidure jo siltoje burnoje. Neslepsiu truko neilgai kol pabaigiau, bet buvo neapsakomai gera.. Nepazystamasis baigias savo darba, padekojo, as dar nedrasiai atreziau, gal galiu taviski... bet sako kita karta ir isejo . Likau su didelia sypsena ir nerealia patirtimi . Tai buvo vasaros nuotykiu nuotikis . Kam atrodys nieko idomaus, bet man tokiam drovuoliui buvo fantastika..
jurisa222 | 21.08.2023. - 19:16:22

va tokiu istoriju begales as kazkada taip dariau ir man kazkas dARE, BET DABAR BISKI SUNKIAU AS TIK VAIKSTAU IR ZIURIU, KA PADARYSI METAI/.BET VISIEMS LINKIU ISLAIKYT TA KIETA IR EKSPRENSYVU IKI MANO METU...
alyvuzydejimas | 21.08.2023. - 19:55:03

Puikus nuotykis, domi! Buvai tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.
cikispukis1313 | 22.08.2023. - 12:42:41

Prieš dieną kitą... Smiltynėje vyrų pliažo kopose... Guliu, stebiu vaizdelį: vienas kopos viršumi praėjo, kitas, tolėliau dar vienas... ir dar vienas su maike Tie du pirmieji " susiejo" duobėje kolos viršuje... trečias jų link... o čia dar ketvirtas iš tolėliau... atskuodė... Finale: du*du... o mes : aš ir " maike" stebėdami vyrukų pisių kaifingai nudrožėme... Neprisijungėme, nes ir taip aistros užteko... Tuo labiau, kad kiek vėliau, vakarop ten pat tą patį nuveikiau tik tet a tet... Mėgstu cruising pliaže 🙂
benas | 22.08.2023. - 13:34:31

Smagus nuotykiai ir daug malonumo stebint ar ...
delfinas | 25.08.2023. - 20:41:55

Blyn, kaip jus nebijote visokiom lygom uzsikresti, ai jau dzin, svarbu sex malonumas😲.
123
© Gaynet.lt. Visos teisės saugomos.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.