User
Password

kauno plezas / 20


varlius | 10.06.2021. - 21:14:11 | Views: 3287

visi bando, pabandysiu ir as.  Jus buvot dviese, isikure buvot prie takelio, vienas su akiniais nuo saules kitas su paprastais. su saules akiniais vis priguldavo ant dekio, o su paprastais  stoviniavai ant takucio. man išeinant ir praeinant pro stovinti ant takucio trumpam susižvalgem, toks noras buvo tavaji paliest, bet neišdrysau ( jei cia lankotes bei atpazinot save gal domintu pazintis?
Replies (47)
123
kaukolt1 | 15.06.2021. - 13:04:12

Tu ubage bent matei kada aš blyn bent skelbima dėčiau?? Vos ne metus laiko nieko čia nemečiau tad išsiskalbk savo peruka ir išsitrink galva prieš nesamones rašydamas
trakitra | 15.06.2021. - 13:27:09

Xxxl pazintyse dejai,   ir landziojai po mano prof,   kurva tu stotine 😂
jurisa222 | 15.06.2021. - 15:50:32

na tas vadovas sikpopieriam taip izuliai dar zmones smeizia.klausyk tu kaukolt pasiskaiciuok kapeikas kad ne tik sikpopieriui bet gal ant alaus iseis.ux vadovaujantis vistoms anglu fermose.skystuolis...
trakitra | 15.06.2021. - 16:50:28

Kokio slykstaus budo tas neuzauga
kaukolt1 | 18.06.2021. - 00:01:28

Skirk blet puslapius vištasmegeni. Šitas puslapis miręs todėl dėjau kituos aktyviuose puslapiuose. P.s dėkui už priminimą užblokuot tavę xxxpazintyse
trakitra | 18.06.2021. - 06:09:59

Ka tu nori ta du daryk,   ciulpk,   blokuok,   neciulpk,   koks man skirtumas ka daro kazkoks gaidys_prostitute,   zaliai vienodai
kaukolt1 | 18.06.2021. - 12:17:17

Blt prabilo višta prostitutė, bliat būtų tau vienodai ką darau nespamintum savo šlamšto po mano žinutėm .matosi kad prasidėjo tau vidurinio amžiaus krizė kai prisipisinėt prie visų pradedi.laikas apsilankyt pas psichiatrus tau
trakitra | 18.06.2021. - 12:25:25

Kai tik ateina kaukoltas man i pm pradeda iskart rasinet kazkoks transeksualas isvecius nikas🤣 ir dergia,   prisikures anketu netikru gaidys su rusisku slengu 😂
simora | 18.06.2021. - 12:39:42

žmonės, kas jums darosi, karščiai per stogus trenkė taip, kad adekvatumas visiems per antrą galą išbyrėjo ir kelnėse užstrigo? kažkas įdedą diskusiją jam rūpima tema, tai vietoje to, kad patylėti ir praeiti pro šalį, jei neturite ką į temą pasakyti, surengiate kažkokias pusnuogių imtynes kanalizacijos atliekų duobėje. nu galų gale, jei taip norisi pasikolioti, atidarykite naują diskusiją pavadinimu "Pasikoliokime" ir varykime ten vienas ant kito. Nes tai jau ima panašėti į situaciją, kai vargšas valstietis kapstosi savo darže, o ten nei iš šio, nei iš to atbėga du drambliai ir ima jo daržo teritorijoje badytis savo iltimis, vartytis po jo lysves ir purkšti vienas ant kito ekskrementais, nuo ko labiausiai nukenčia ne jie patys, o jų pasirinkta imtymių imtynių vieta. jei jau taip norisi stumti vieniems ant kitų, į PM varykite.
trakitra | 18.06.2021. - 14:40:22

Tai va atejo tas kaimietis i svetima tema ir pradejo rasinet apie jurisa ir mane,   prie ko cia visa tai aplamai ? Kaimas yra,   ir dar nulaukejes
jurisa222 | 18.06.2021. - 15:36:25

taip mes parasem kad jis tipo vadovas ir jam rupi kainos keista a ne?paskui jis puola trakitra kai parase vadovui butu geda prie sikpopieriaus fotografuotis, ka as zina bet man tai yra priperdziu ir priperdziu triusikus kas dien turiu skalbti, ir jam taip yra bet man gaila jo jis jaunas.kaip bus sulaukus mano metu tur but nesios kaisti.zinau daug jaunu tai ir daro.
trakitra | 18.06.2021. - 15:50:33

Esme ne ka kada kas parase o kas yra sitie zmones,   mentalitetas visisko chamo,   ir daug isduodanciu tai detaliu,   jau nekalbu apue slenga,   rasinejima is netikru anketu ir tt,   na tokia tauta atsilikus,   gudi provincija
kaukolt1 | 18.06.2021. - 22:06:55

Tu ką čia apie mane???? Gal jau nebenusišnekėk, aš teturiu vienintelę anketa o ir kokio velnio man tau rašyt jei 10000% manęs nedomini? Jurisa o koks tau skirtumas kur aš fotkinuos? P.s triusikų nepriperdžiu, kasdien keičiu ir skalbiu juos, man ne 60-imt ir tikrai nesu atsiprašant sudraskyta šikna, kad būtų problemos kurias parašei.p.s nepropaguoju analinio, jei turiu tai tik žiauriai retai(sykį, kitą į metus), nes paprasčiausiai nenoriu to dažnai.
jurisa222 | 20.06.2021. - 18:13:45

na gaila taves kaip vadovo kuriam gerimu kainos svarbios o dar gal ir tualetinio popieriaus.vaikeli nors i metus viena karta kas ikisa tau bus kaip man, nors nezinau tu vel meluoji kiekviena diena triusikus keiti, reiskias arba per diena priperdi arba tau jau nelaiko.nereikia cia vaidinti kazkokio o buk visda zmogum.mes su trakitra tave suprasim
kaukolt1 | 21.06.2021. - 06:06:19

Jurisa, kodėl turiu meluot dėl apatinių keitimo? asmeninė higiena neturi nieko bendro su vidurių nelaikymu( aš asmeniškai nemėgstu nešiot apatinių ilgiau nei 1parą, nes man tai skamba nehigieniškai). Jei tu jau esi toks biednas kad 1triusikus nešioji savaite tai taip ir daryk.Aš gėrimų kainų nežinau, nes retai išgeriu.
jurisa222 | 21.06.2021. - 07:41:54

na nesuprantu esi vadovas  ir turi skaiciuoti kiek ant gerimu isleist nors kaip sakaai negeri bet kainos rupi.dabar rasai kad esi labai svarus bet triusikus keiti kas diena, na jei esi labai higieniskas ir uzpakalis tavo neisdraskytas dar kam kiekviena diena keisti.o gal tu nesioji tokius kaip moterys nesioja popierinius vadinasi nedelka arba lt savaitukes.nusiperki 7 ir ryta uzsidedi o vakare ismeti ir taip savaite.vaikeli ir nereikia cia girtis sulauksi mano metu  ir bus nelabai patogu... o ir skaitymas kad esi uz visus protingesnis tau neiseis i nauda.
trakitra | 21.06.2021. - 08:00:54

Man tai ta kaukolini skaitant apima svetimos gedos jausmas,   teisinas del kazkokiu nieku,   kiek jis triusikus nesioja,   kokius,   dieve dieve,   kaimas totalus, glushkaimis
kaukolt1 | 21.06.2021. - 22:42:52

Ojoj prabilo kaimietis.. gyvenk savo jurbarke ar kur ten ir džiaukis. Neturiu kobgėditis, tik senam žmogui aiškinu apie higiena. P.s jurisa nu tu nešiok triusikus savaite( nemanau, kad kvepi jei tiek nešioji )
trakitra | 22.06.2021. - 05:50:32

Tai suprantu kad tau negeda,   as sakau kad man geda uz tave kad esi toks atsilikes visom prasmem
kaukolt1 | 22.06.2021. - 10:06:37

Atsilikęs🤣🤣🤣panašu tu esi protiškai atsilikęs, nes blt senis esi kuris moterim rengiasi .matyt impotentas esi kad jau moterimi įsitikinęs kad esi. Gėdykis savęs o ne manęs
123
© Gaynet.lt. Visos teisės saugomos.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.